Jak przygotować ofertę

Sprzedaż wczasów – extra last minute

Często obawiamy się, że odsprzedanie wakacji w ostatniej chwili jest niemożliwe. Wiele formalności, niewiele czasu, na dodatek pewnie nikt nie odkupi. Ciężko zarobione pieniążki przepadają… Nic bardziej mylnego!

Wystarczy spojrzeć na tą sytuację od strony kupujących. Wiele osób czeka na ostatnią chwilę, by znaleźć jak najlepszą okazję. Siedzą przed komputerem, ze spakowaną walizką obok siebie, buszują w Internecie w poszukiwaniu wymarzonych wakacji. Oczywiście za niską cenę – last minute.

Tytuł oferty

Warto pomyśleć o odpowiednim sformułowaniu tytułu oferty. To właśnie nazwa oferty może zachęcić potencjalnych nabywców i zwróci ich uwagę akurat na Twoje wczasy. Może to być ciekawa nazwa regionu, coś, co odróżnia ten wyjazd od innych np. oferta all inclusive całą dobę, albo pobyt dziecka do 2 lat- gratis, czy posiłek na pokładzie samolotu.

Opis

Jeśli nie masz innego wyjścia jak odsprzedać swoje wakacje, w pierwszym kroku opisz ofertę. Niezbędnymi danymi są: data, cel podróży, miejsce wyjazdu, kategoria hotelu/pensjonatu, rodzaj wyżywienia i środek transportu oraz oczywiście cena. Powyższe dane z łatwością wprowadzisz w formularzu odsprzedaży wczasów.

W opisie słownym najważniejszą informacją jest nazwa hotelu oraz szczegółowe dane jak np. informacja o ewentualnej dostawce, możliwość negocjacji czy pokój z widokiem na morze. Warto dopisać udogodnienia znajdujące się w ofercie (łóżeczko dla dziecka, możliwość wzięcia zwierzątka).

Aby nieaktualna oferta została usunięta, skontaktuj się ze kontakt@sprzedam-wakacje.pl podając szczegóły oferty.